O nás

Česká společnost Moreau Agri představuje jednu z největších obchodních a servisních firem působících na území České a Slovenské republiky

v oblasti zemědělské, stavební a průmyslové techniky.

Společnost se orientuje na prodej a servis zemědělských strojů se zaměřením na manipulaci, dopravu, traktory, setí a ochranu rostlin, zpracování půdy, krmení zvířat, oblast vinohradnictví a sadařství a stroje pro údržbu zeleně měst a obcí.

V letošním roce je tomu již přes 30 let, kdy působí naše firma na českém i slovenském trhu.

Společnost byla založena v roce 1993 a prvními dováženými stroji byly samojízdné vyorávače cukrovky od francouzské firmy MOREAU, od níž je také odvezen název firmy. Postupně firma zastupovala stále více výrobců až do současného stavu, kdy je generálním importérem francouzských výrobců MANITOU, MONOSEM, MATROT, BLANCHARD, GREGOIRE BESSON, SULKY, pro belgickou firmu JOSKIN a italské STORTI a nadnárodního výrobce traktorů ARGO TRACTOR (Landini, McCormick).

Aktuálně si u nás můžete vybrat stroje více jak 20ti značek.

Na námi dodávané stroje poskytujeme záruku přímo u výrobce.

Garantujeme plnohodnotný servis a prodej originálních náhradních dílů.

U těchto strojů také zajišťujeme schvalovací proces pro provoz na pozemních komunikacích.

Zastoupení společnosti Moreau Agri je ve více než 20 místech po celé České republice a na Slovensku.

V oblasti obchodních služeb nabízíme kvalifikované obchodní zástupce, kteří jsou nejen schopni poskytnout odborné informace o námi dodávaných strojích, ale také jsou schopni zákazníkům poradit v oblasti financování strojů.