NABÍDKA PRÁCE – PŘIJÍMACÍ TECHNIK SERVISU

Na provozovnu MOREAU AGRI v Huštěnovicích přijmeme na pozici:

PŘIJÍMACÍHO TECHNIKA SERVISU

Náplň práce:

– příjem strojů a přípojných vozidel od výrobců a do servisu od zákazníků

– kontrola kompletnosti prodávané techniky dle KS před expedicí k zákazníkům

– práce s katalogy náhradních dílů od jednotlivých značek

– kalkulace ceny opravy, kontakt se zákazníkem během opravy

– administrativní podpora vedoucího servisu

Požadujeme:

– ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (automobilní směr výhodou)

– praxe na obdobné pozici a znalost problematiky oprav strojů výhodou

– uživatelská znalost práce na PC

– řidičský průkaz: sk. B nutný, C+E+D – výhodou

– organizační schopnosti, příjemné osobní vystupování

– základní znalost anglického jazyka výhodou

– samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

– motivující mzdové ohodnocení, odměny za dosažené výsledky

– pracovní prostředí s moderním technickým vybavením

– mobilní telefon

– příspěvek na stravné

– školení v odborné oblasti, možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned.

Pro více informací volejte na číslo: +420 606 744 392 nebo piště na mail: moreau.agri@moreauagri.cz

Může jít o obrázek užitkový vůz a text