MOREAU AGRI, spol. s r.o. > aktuality > SP MF – polonesený pluh se zesílenou konstrukcí pro traktory 300 HP a výše

SP MF – polonesený pluh se zesílenou konstrukcí pro traktory 300 HP a výše

Řada SP MF (5 až 8 těles) vychází z léta prodávané řady pluhů SP. S příchodem traktorů do orby kolem cca 300 HP a výše se však projevila potřeba zesílení konstrukce. Rám 180x180x12 byl zachován jako vyhovující, došlo však k zesílení závěsu otoče a kola.

Ke standardně dodávané – doporučené výbavě patří

hydraulické zesílené jištění do težkých podmínek „Z“ (SPMF Z9), větší průměr jistícíh hydraulických válců (alespoň na první těleso), samostatná  nádrž s dusíkem pro jištění posledních dvou těles. Tato výbava je potřebná vzhledem ke schopnosti reakce na vyšší pracovní rychlosti dnes používaných traktorů. Výška kotev doporučená 170 cm (std 160), krojidlo jištěné šroubem.

Vynikajícím příspěvkem pro práci v těžkých podmínkách je kolo velkého průměru : ve std 1220 mm. (škrabka na přání)

Na přání lze za příplatek dodat prodloužené odhrnovačky, páskové odhrnovačky, předradličky

Dále také: prodloužený pluh kdy mezi tělesy je 114cm průchodnost oproti std 100cm (velká konkurenční výhoda pro zaorávání velkého množství rostlinných zbytků – palic po kukuřici)

VARIO : SPMF W – pluh s hydraulicky stavitelným záběrem – ovládání selektorem – voličem hydraulických funkcí se samostatným ovladačem na kabelu vedeným do kabiny traktoru. (Pokud má traktor dostatečný počet okruhů, lze  mít místo tohoto ovládání vyvedeny hadice: nutno zadat takovýto požadavek do objednávky.)

MIMO BRÁZDU: jednokolový pluh lze dodat i v konfiguraci přestavitelné jak do brázdy, tak mimo brázdu; tato varianta nese označení SPML.

V nabídce jsou k pluhům návěsné dvouřadé pěchy (700 mm , 900 mm ) nebo hrudořezy pro strhávání brázdy.