O nás

Česko-francouzská společnost Moreau Agri představuje jednu z největších obchodních a servisních firem působících na území České a Slovenské republiky. Společnost se orientuje na prodej zemědělských strojů se zaměřením na manipulaci, dopravu, traktory, setí a ochranu rostlin, zpracování půdy a krmné vozy. Společnost byla založena v roce 1991 a prvními dováženými stroji byly samojízdné vyorávače cukrovky od francouzské firmy MOREAU, od níž je také odvezen název firmy. Postupně firma zastupovala stále více výrobců až do současné situace, kdy je generálním importérem francouzských výrobců MANITOU, MONOSEM, MATROT, BLANCHARD, GREGOIRE BESSON, SULKY, belgickou firmu JOSKIN a italské STORTI a nadnárodního výrobce traktorů ARGO TRACTOR (Landini, McCormick).

Na námi dodávané stroje poskytujeme záruku přímo u výrobce. Garantujeme plnohodnotný servis a prodej originálních náhradních dílů. U těchto strojů také zajišťujeme schvalovací proces pro provoz na pozemních komunikacích.

Zastoupení společnosti je ve více než 20 místech po celé České Republice. V oblasti obchodních služeb nabízíme kvalifikované obchodní zástupce, kteří jsou nejen schopni poskytnout odborné informace o námi dodávaných strojích, ale také jsou schopni zákazníkům poradit v oblasti financování strojů.