MOREAU AGRI, spol. s r.o. > aktuality > Novinky v sortimentu kompaktních traktorů Landini pro rok 2022

Novinky v sortimentu kompaktních traktorů Landini pro rok 2022

 

V minulých dnech dorazily k nám do Moreau Agri novinky v sortimentu kompaktních traktorů značky Landini.

Jedná se o dvě řady traktorů: Mistral 2 a REX 3 s motory splňujícími přísnou emisní normu STAGE-V. Obě řady traktorů jsou osazeny mechanickou převodovkou a s uživatelsky přívětivým ovládáním.

Traktory řady Mistral 2 jsou nástupci série 2. Tyto traktory jsou oblíbené u uživatelů z řad obecních úřadů, sadařů, vinařů, drobných farmářů a mnoha dalších.

Landini Mistral 2 zahrnuje dva modely osazené tříválcovými motory Kohler o objemu 1,9l a o výkonu 49 a 57 koňských sil. Obě výkonové verze jsou k dostání ve verzi bez kabiny i s klimatizovanou kabinou.

 

Další z novinek, Landini REX 3 je řada kompaktních viničních a sadařských traktorů vyplňující mezeru mezi řadami Mistral 2 a REX 4. Tuto řadu traktorů jsme Vám představovali již v minulém roce ve verzi se speciální sníženou kabinou pro práci v sadech. Nově je možnost výběru ze třech provedení – verze bez kabiny, s kabinou a se sníženou kabinou. Tato řada vychází z modelů Mistral 2 a je tedy jejich větším bratrem. Traktory řady REX 3 jsou osazeny čtyřválcovými motory Kohler o objemu 2,5l a o výkonu 68 a 75 koňských sil.

Pro více informací, nejen o traktorech Landini nás neváhejte kontaktovat!