MOREAU AGRI, spol. s r.o. > aktuality > novinky SULKY 2019 SIMA: secí kombinace MASTER a PROGRESS

novinky SULKY 2019 SIMA: secí kombinace MASTER a PROGRESS

Dva nové modely nesených secích kombinací.
MASTER a PROGRESS
Pozorování a pochopení očekávání zemědělců jsou klíčovými faktory úspěchu. U SULKY je hodnota naslouchání a spolupráce se zemědělci nepostradatelná. Zemědělci nám poskytují zdroj naší představivosti. Sledujeme jejich pracovní metody v terénu a oni poskytují přímou zpětnou vazbu pro naše výrobky.
Nové secí stroje MASTER a PROGRESS byly vyvinuty na základě našich diskusí s farmáři, nasloucháním a využíváním všech těchto pozorování. Hledali jsme ta nejlepší řešení, která uspokojí současné a budoucí potřeby našich zemědělských zákazníků. Projekty MASTER a PROGRESS jsou výsledkem dlouholetých úvah, testů, technických výběrů a zpětné vazby zákazníků, kteří působí jako testeři.
Každý ze dvou nových secích strojů splňuje velmi specifická očekávání.

 
Pneumatické secí stroje MASTER
Kombinujte robustnost s jednoduchostí použití , spolehlivostí a ziskem ze sklizené komodity.
Díky své robustní konstrukci secí stroj MASTER je schopný setí za všech okolností, což umožňuje zemědělcům, aby úspěšně zaseli v daných agronomických termínech a podmínkách s naprostým klidem.
Secí stroj MASTER se vyznačuje jednoduchým , uživatelsky příjemným nastavením.
Secí stroj byl navržen tak, aby šetřil čas obsluhy,co se týká přenastavení stroje,například kalibrační test se provádí z centrálního místa na zadní plošině stroje.
S kvalitním průmyslovým zpracováním a jednoduchou konstrukcí secího stroje MASTER je SULKY schopno nabídnout řešení, které je efektivní a konkurenceschopné.

 
Pneumatické secí stroje PROGRESS
Motto : „kombinovat technologii s agronomií“.

Hlavní novinkou secího stroje PROGRESS je začlenění tří nezávislých zásobníků řízených z jediného rozhraní secího stroje. Tento nový sortiment secích strojů je v souladu s vývojem v oblasti zemědělského využití (kombinované setí, lokální dodávka hnojiva k osivu, vícenásobné využití krycích plodin, směsi odrůd obilovin apod.), aby se snížil počet vstupů při zachování vysokých výnosů a ekonomiky.
Pro společnost Sulky bylo úkolem začlenit tři zásobníky bez použití kompromisů v oblasti integrace nebo ergonomie. Ergonomie byla zcela přepracována, aby se usnadnila kalibrace tří nezávislých výsevních ústrojí. Kalibrace byla pečlivě navrženy a centralizována tak, aby byla provedena vždy přesně, bez rizika chyb a co nejrychleji. K tomu Sulky vyvinulo své nové ovládací rozhraní WISO. To může být staženo na iPadu nebo rozhraní ISOBUS v závislosti na volbě zemědělce. Se zařízením iPad má zemědělec integrovaný modul Wi-Fi, který mu umožňuje provádět a kontrolovat kalibraci, aniž by se musel vrátit zpět do kabiny.

Není opomenuta ani bezpečnost práce obsluhy. Zaprvé je umožněn přístup díky široké, zatahovací přístupové plošině, která je prodloužena zadním můstkem, což umožňuje snadný přístup ke třem zásobníkům a třem dávkovacím zařízením. Do secího stroje je integrován zásobník vody, který umožňuje zemědělci umýt ruce a snížit riziko kontaminace přípravky pro moření osiva.

Nakonec – nástup nových technologií usnadňujících práci obsluhy. Kromě aplikace WISO , ISOBUS a přidružených funkcí Wi-Fi může secí stroj PROGRESS , s využitím systému GPS, používat přesné digitální mapy pozemků. Dokonce je možné spravovat  mapy nezávisle na základě dat z dřívějších operací (sklizeň , chemická ochrana, hnojení , atd.).
Představením nového secího stroje PROGRESS , SULKY znovu potvrzuje svůj přístup k moderním zemědělským a ekologickým technologiím. Sulky zpřístupňuje technologii s vícenásobným zásobníkem (v současné době je to možné pouze u tažených secích strojů větších záběrů) a nyní tuto technologii přibližuje zemědělcům , kteří používají menší , kompaktnější secí kombinace.