MOREAU AGRI, spol. s r.o. > aktuality > Novinka mezi teleskopickými manipulátory MLT 840

Novinka mezi teleskopickými manipulátory MLT 840

Výrobce manipulační techniky francouzská společnost MANITOU, opět prokázala že je lídrem v manipulační technice. Model MLT 840 je novinkou mezi zemědělskými speciály teleskopických manipulátorů.

MODEL MLT 840 PŘEDSTIHL KONKURENCI DÍKY NÁSLEDUJÍCÍM INOVACÍM

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Model MLT 840 je nabízen ve dvou výkonových verzích. Slabší je s motorem o výkonu 115 koní a hydraulickým čerpadlem o maximálním průtoku150 l/min. Výkonnější verze je osazena motorem o výkonu 137 koní a čerpadlem o maximálním průtoku 180 l/min – nejvýkonnější hydraulický systém u teleskopických manipulátorů!!

POJEZDOVÉ ÚSTROJÍ

Pojezdové ústrojí má několik režimů. Powershift – všechny rychlosti jsou řazeny pod zatížením. řazení rychlostních stupňů je pomocí tlačítek + a – na joystiku. Stroj umožňuje také automatické řazení,kdy stroj řadí převodové stupně sám podle rychlosti stroje a otáček motoru. pojezdové ústrojí také umožňuje režim tempomatu. Tempomat se dá využít při požití strojů vyžadující konstantní rychlost jako je zametací kartáč nebo ořezávač větví.

Motor

Čtyřválcový motor John Deree splňuje emisní normu TIER 3B. Tento motor je vybaven systémem SCR a nevyžaduje tedy pro provoz močovinu. Uživatek tedy může plnit pouze motorovou naftu bez AdBlue.

MLT 840 bude uvedena na český trh na přelomu června a července tohoto roku. Zákazníci a zájemci se budou moci seznámit s dalšími novými prvky tohto stroje, který posunuje technickou propracovanost manipulační techniky o kus dál.

Vizualizace a krátké představení stroje na:

http://p5trc.emv2.com/HS?a=ENX7CqmHdDbn8SA9MKJH6cjnGHxKLC_YCfcStGb5lw8W0bBhOG5mpqVsje_HhdA-4FE8