NABÍDKA PRÁCE

Společnost Moreau Agri spol. s r.o. přijme Servisní techniky

pro následující servisní střediska: Znojmo-Mramotice, Choceň, Brno, Huštěnovice

Požadavky:

  • praxe v oboru opravář zemědělské a stavební techniky
  • znalost práce na PC- uživatelská
  • ŘP skupiny B

Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • mobilní telefon
  • zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • příspěvek na stravné – stravenky v hodnotě 95 Kč
  • školení v odborné oblasti, možnost dalšího odborného vzdělávání

PRODUKTOVÝ MANAŽER se znalostí zemědělské a stavební techniky.
Požadavky:

  • znalost oboru zemědělské a stavební techniky
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost AJ nutná (slovem i písmem) – komunikace s obchodními partnery ze zahraničí
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • mobilní telefon, notebook, automobil

Nástup možný ihned.

Správce budov – údržbář

Požadavky:

  • Technické znalosti
  • Šikovné ruce a manuální zručnost
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Pohotové chování při řešení závad
  • Řidičsky průkaz skupiny B
  • Jakékoliv technické vzdělání či výuční list výhodou

Náplň práce:

  • Sledování stavu budov, plánování a zajišťování oprav,
  • provádění drobných oprav
  • Letní a zimní údržba areálu – zahradnické práce, údržba zeleně, úklid sněhu
  • Organizování a zajišťování správy budovy, vnitřních i venkovních prostor
  • Provádění drobných opravy např. zprovoznění zařízení v budově, kontrola pojistek, výměna světla atd.
  • Zjišťování závad v prostorách budovy a zajištění následných oprav
  • Řešení havarijních situací
  • Operativní úkoly-stěhování, zajištění doručovacích služeb atd.