MOREAU AGRI, spol. s r.o. > Kontakty > Zastoupení firmy pro ČR

Zastoupení firmy pro ČR

Plzeňský kraj

Josef Bušek - Plzeň sever, Plzeň město, Rokycany, Louny
Tel. +420 602 767 116
E-mail: busek@moreauagri.cz

Petr Bílek - Plzeň sever, Tachov
Tel. +420 702 089 138
E-mail: bilek@moreauagri.cz

Milan Urban - Plzeň jih, Klatovy, Domažlice
Tel. +420 725 986 977
E-mail: urban@moreauagri.cz

Jihočeský kraj

Ing. Jiří Princ - Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Tábor, Kutná Hora, Benešov
Tel. +420 602 501 901
E-mail: princ@moreauagri.cz

Ing. David Stejskal - České Budějovice, Český Krumlov,
Tel. +420 602 615 085
E-mail: stejskal@moreauagri.cz

Rostislav Vlas - Strakonice, Tábor, Písek
Tel. +420 702 187 725
E-mail: vlas@moreauagri.cz

Karlovarský kraj

Petr Bílek - Cheb, Sokolov, Karlovy Vary
Tel. +420 702 089 138
E-mail: bilek@moreauagri.cz

Ústecký kraj

Tomáš Gottwald - Roudnice n. Labem,Most , Šluknov, Česká Lípa,Děčín
Tel. +420 602 141 545
E-mail: gottwald@moreauagri.cz

Středočeský kraj

Ing. Josef Kočí - Mělník, Nymburk, Praha východ
Tel. +420 602 580 822
E-mail: koci@moreauagri.cz

Ing. Lubomír Podškubka - Příbram, Kolín, Kutná Hora, Praha západ, Praha východ
Tel. +420 725 933 629
E-mail: podskubka@moreauagri.cz

Královéhradecký kraj

Vladislav Kučera - Jičín
Tel. +420 602 704 435
E-mail: kucera@moreauagri.cz

Martin Vlasák - Náchod
Tel. +420 777 213 560
E-mail: vlasak@moreauagri.cz

Pardubický kraj

Martin Vlasák - Rychnov nad Kněžnou
Tel. + 420 777 213 560
E-mail: vlasak@moreauagri.cz

Pavel Vítek - Ústí nad Orlicí
Tel. +420 724 723 473
E-mail: vitek@moreauagri.cz

Olomoucký kraj

Petr Křivánek - Šumperk, Jeseník, Olomouc,
Tel. +420 605 232 863
E-mail: petr.krivaanek@seznam.cz

Ing. Jan Šácha - Prostějov
Tel. +420 725 986 570
E-mail: sacha@moreauagri.cz

Ing. Jiří Kadleček - Přerov
Tel. +420 603 510 631
E-mail: kadlecekjiri@seznam.cz

Moravskoslezský kraj

Michal Hajda - Ostrava, Bohumín, Bruntál, Opava
Tel. +420 602 526 924
E-mail: hajda@moreauagri.cz

Ing. Jiří Kadleček - Nový Jičín, Frýdek-Místek
Tel. +420 603510631
E-mail: kadlecekjiri@seznam.cz

Zlínský kraj

Ing. Jiří Kadleček - Vsetín, Zlín, Kroměříž
Tel. +420 603 510 631
E-mail: kadlecekjiri@seznam.cz

Jihomoravský kraj

Ing. Jan Šácha - Brno venkov, Brno město, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov
Tel. +420 725 986 570
E-mail: sacha@moreauagri.cz

Vinohradnictví a sadařství - působnost v celé ČR a SR

Ing. Michal Fic - Velké Bílovice
Tel. +420 725 525 805
E-mail: fic@moreauagri.cz

Vysočina

MOREAU AGRI VYSOČINA, spol. s r.o.
Maršovice 87
592 31 Nové Město na Moravě
Tel.: 566 617 553
Fax: 566 617 819
www.moreauvysocina.cz

Milan Hájek - Nové Město na Moravě
Tel. +420 602 525 994
E-mail: hajek@moreauvysocina.cz

Ing. Jiří Komárek - Chrudim
Tel. +420 608 960 229
E-mail: moreau.agri@chrudim.cz

Ing. Josef Gabriel - Jihlava
Tel. +420 724 537 309
E-mail: gabriel@moreauvysocina.cz

Miroslav Korbář - Blansko
Tel. +420 602 318 364
E-mail: korbar@moreauvysocina.cz

Milan Hájek ml. - Třebíč
Tel. +420 602 502 741
E-mail: hajekm@moreauvysocina.cz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/web-data2/moreauagri_cz/public_html/www/wp-content/themes/moreauagri/zastoupeni.php on line 20