MOREAU AGRI, spol. s r.o. > Akční stroje > DURO Strip-Till 8 řádků , 75 cm , nesený , jištění hydraulické

DURO Strip-Till 8 řádků , 75 cm , nesený , jištění hydraulické

StripTill skladem , nejjednodušší technické řešení striptill jednotek , stroj k použití na podzim , do zámrzu (na těžkých půdách) , na jaře minimálně 10 dnů před setím kukuřice (slunečnice).

Nutno agregovat s tahačem 250 hp , na svažitých pozemcích do 300 hp . Jednoduché řešení pro erozně ohrožené pozemky , provádí se v krycí meziplodině , nebo na minimálně zpracované půdě. Pro následné setí nutná přesná GPS na traktoru , RTK . Stroj je k prodeji , možné předvedení s traktorem zákazníka. Možno i provedení práce v nájmu. Jako option , v případě zájemce o koupi stroje , dovybavení kitem na přihnojení pevnými hnojivy , max. 2 vývody na jednu pracovní jednotku . V takovém případě je možné využít čelního zásobníku hnojiv , buď vlastní , nebo z nabídky Moreau Agri ,DURO Strip-Till + MONOSEM Front Tank 2000 litrů , ideální kmbinace.

Takto ji už 5 let využívá ZD Bohuňovice, v poloneseném provedení , 12 řádků , 45 cm  , v agregaci se secím strojem MONOSEM , setí řepky a cukrovky. Stroj DURO Strip-Till se vyznačuje velmi kvalitním dílenským zpracováním , jednoduchostí konstrukce , přepravní šířka 3 m , hydraulicky sklopný rám.